AKN TOPTAN WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ

Giriş Yap

Sepetim

Üye Ol

Duru

Duru Limon Çiçeği Kolonyası Pvc 250 ml
TÜKENDİ
Duru Şampuan 600ML(ARGAN)*12
TÜKENDİ
Duru Şampuan 600 Ml (Boyalı)*12
TÜKENDİ
Duru Şampuan 600Ml(Normal Saçlar)*12
TÜKENDİ
Duru Şampuan 600Ml(Yağlı)*12
TÜKENDİ
Duru Şampuan 600Ml(Zeytin Yağlı)*12
TÜKENDİ
Duru Perfume Duş Jeli 250 Ml Okyanus Es.*12
TÜKENDİ
Duru Duş Jeli 450 Ml(Gül)*12
TÜKENDİ

Toptan Duru

Toptan duru ürünleri nasıl temin edilebilir? Vücudumuzu temiz tutmak için birçok farklı markanın ürünlerini tercih edebilmekteyiz. Bu markalar arasında oldukça ünlü olanlardan biri de Duru markasıdır. Duru ürünleri sabundan, saç bakım ürününe, şampuandan kolonyaya birçok farklı toptan ürün satışı yapılan bir markadır. Duru ürünleriyle yüksek hijyenli bir temizlik her zaman mümkündür.

Marka uzun yıllardır en bilinen sabun ve temizlik ürünleriyle bilindiği için birçok işletmede yüksek satış miktarlarına ulaşabilmektedir. Özellikle de marketlerde ve kozmetik mağazalarında markanın çok sayıda ürünü satılmaktadır. Duru toptan olarak 4 farklı temizlik ürünü satmaktadır. Bunlar şu şekilde sıralanabilir;

 • Duru sabunları
 • Duru saç bakım kremleri
 • Duru şampuanlar
 • Duru temizleyici kolonya ve dezenfektanlar

Özellikle de hijyene büyük önem verilen bu dönemde birçok insan evlerinde bu tip temizlik ürünlerini sıklıkla barındırmaktadır. Marketler ve diğer mağazalar ellerindeki stokları müşterilere yönelik erken bitirdikleri için toptan duru sabun ve farklı ürünler satın alınabilmektedir.

Duru Sabun Toptan Satış

Duru sabun toptan satış yapılan birçok farklı formda modeli olan bir markadır. Durunun kalıp sabunları da sıvı sabunları da çok sık tercih edilmektedir. El yıkama için en sık tercih edilen sıvı duru sabunlar, avokado yağlı, zeytinyağlı, Akdeniz lavantalı, Shea yağlı ve Argan yağlı sıvı sabunlardır. Bunlar mutfaklarda ve banyoda el yıkarken sıklıkla tercih edilmektedir.

Duş alırken de duru markasının kalıp sabunları ve duş jelleri tercih edilebilmektedir. Çeşitli çiçek ve bitki özütlerinin kokusuna sahip olan duru ürünlerinde şu çeşitler sıklıkla tercih edilmektedir;

 • Duru çiçek tazeliği duş sabunu
 • Duru okyanus esintisi duş sabunu
 • Duru misket limonu duş sabunu
 • Duru saf ve doğal sabun serisi
 • Duru değerli yağ duş jeli
 • Duru detoks duş jeli çeşitleri
 • Duru çiçek özlü duş jelleri
 • Duru bitki özlü duş jelleri

Duru toptan satışı yapılan en bilinen kolonyası limon çiçeği ile yapılmış olan hoş bir kokuya sahip olan kolonyadır. Bunun dışında ciltte olduğu kadar saç bakımında da oldukça iyi ürünlere sahip olan markanın şampuanları, sade Duru şampuan, zeytinyağlı Duru şampuan, bitki özlü Duru şampuan, boyalı saçlar için Duru şampuan ve son olarak argan yağlı Duru şampuan modelleri de bulunmaktadır. Bunların her biri saçlardaki yağlanmayı gidermek, kirlerden arındırmak ve saç yapısını güçlendirmek için tercih edilmektedir.

Toptan Banyo Sabunu

İnternet üzerinden toptan banyo sabunu ve çeşitleri satan birçok farklı işletme bulmak mümkündür. Toptan satışların asıl amacı düşük maliyetle yüksek miktarda ürün satın almaktır. Geçmişte birçok işletme yalnızca toptan alışveriş yaparken, günümüzde birçok normal kullanıcılar toptan olarak ürün satın alarak stok yapabilmektedir. Özellikle de banyo sabunları gibi uzun süreli kullanımı mümkün olan ve bozulmayan maddeler sıklıkla toptan Duru ve benzeri markalarla tercih edilebilmektedir.

Toptan Duş Jeli

Toptan duş jeli ve diğer ürünleri sipariş etmek isteyenler internet üzerinden toptancı birçok firmayı araştırarak güvenli buldukları bir toptancıdan sipariş verebilirler. Böylece ortalama mağaza ve işletme satış fiyatlarına nazaran çok daha ucuz fiyatla satın almak mümkün hale gelecektir. Toptancılar üreticiler ve işletmeler arasında aracı konumundadır. İşletmelerde bu durumda aslında toptancı ve müşteri arasında yer alır.

Ürünleri toptancıdan satın alan işletme üzerine kar payı ekleyerek müşteriye satış yapar. Böylece maliyeti karşılayıp, üste kalan parayla kar elde etmiş olur. Duş jeli ve diğer Duru sabun çeşitleri internet üzerinden kolayca sipariş edilerek kısa sürede teslim edilir.