Toptan Durex

Durex prezervatif ilişkilerde risklerin önüne geçmek için kullanılmaktadır. Eğer istenmeyen hamileliklerin önüne geçmek istiyorsanız, kullanabileceğiniz yöntemler arasındadır. Yapı olarak ince, esnek, ancak güçlü ve koruyucu bir kılıf şeklindedir.

İstenmeyen hamileliklerin önüne geçmesinin yanı sıra, cinsel yollarla bulaşabilecek hastalıkları da önlemektedir. Bu nedenle çok yönlü bir kullanımı vardır. Kaliteli malzemelerden meydana gelmekte olan ürün, sorun olmadan, rahat bir şekilde kullanılabilir.

Eğer daha rahat, problemsiz bir kullanım istiyorsanız, doğru markanın doğru ürününü tercih eteniz gerekir. Zira yapısı, boyutu, inceliği ve aroması erkekler ve kadınlar için büyük önem taşımaktadır. Ayrıca Durex prezervatif alırken dikkat etmeniz gereken bazı konular da bulunmaktadır. Toplu olarak bunu satın alarak, daha uygun fiyata getirtme olanağınız bulunmaktadır.

Toptan Durex Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Prezervatifler ana hatlarıyla doğum kontrol için bir araç oluşturmaktadır. Bu nedenle sıklıkla latex kullanarak üretilmektedir. Ancak bazı kişilerde bu madde alerjen etkiler oluşturabilir. Eğer söz konusu maddeye karşı duyarlılığınız varsa, sağlık sorunları olabileceği için dikkatli olmanız, latex olmayan Durex ürünleri tercih etmeniz önerilir.

Bu hem erkekler hem de kadınlar için geçerlidir. Marka poliüretan imalat ta yaptığı için, latex maddelere alerjisi olanlara sorun yaşamadan kullanmalarına olanak tanır.

Bunun yanı sıra kullanılan malzemenin ne kadar ince olduğu da önemlidir. Bu özellikle kullanan kişiler için geçerlidir. Kondomlar, hafif bir tasarıma sahip olduğu için fazla hissedilmemektedir. Böylece sorun yaşamanızın da önüne geçmektedir.

Bunların yanı sıra yeni zevkler arıyorsanız aromalı seçenekler de bulunmaktadır. Ahududulu ya da çilekli Durex Chill 10’lu prezervatif incelerseniz, istediğiniz seçenekleri daha iyi bulmanız mümkündür. Prezervatifi giyerken doğru yüzü giydiğinizden emin olmanız şarttır.

Bu ürünler tek kullanımlık olduğu için, kullanıp atmanız gerekir. Ayrıca çok uzun süreli kullanım için değildir. Dolayısıyla erken takarsanız bozulmalar olacaktır. Geç takmak koruma olmamasına neden olabilir.

Toptan Durex Prezervatif Modelleri

Hamile kalmayı düşünmeyen kişilerin, ilişki öncesinde alması gereken çok sayıda tedbir bulunmaktadır. Doğum kontrol haplarının yanı sıra erkeklerin prezervatif kullanması bunlar arasındadır. Hızlı ve kolay olması, sıkça tercih edilme nedenidir. Bu durum partnerler arasında cinsel hastalık geçme riskini de düşürmektedir.

Toptan Durex farklı çeşitlere sahip olduğu için, bunların hepsini değerlendirerek size en uygun olanı tercih etmeniz gerekmektedir. Böylece hem daha rahat olmanız hem de daha iyi uyum sağlamanız mümkündür.

Kendinize uygun seçim yaptıktan sonra, hatasız olarak kullanabilirsiniz. Açarken dikkatli olmanız, en küçük bile olsa yırtık bulunmamasına, hasar vermemeye özen göstermeniz gerekmektedir. Bu durum maksimum korumayı almanıza yardımcı olacaktır.

Toptan Durex Fiyatları

Durex yakın hisset ince prezervatif 10’lu hem latex hem de poliüretan olarak kullanılabilmektedir. İkisi arasında tek fark, poliüretanın latexe karşı alerjisi olanlar için geliştirilmiş olmasıdır. Tümü istenmeyen hamileliklerde, cinsel yolla hastalık geçmesini önlemek için kullanılmaktadır.

Üstün bir koruma hissi sunan prezervatifler, hızlı ve doğum kontrol haplarına göre daha uygun fiyatlı bir yöntem olmasıyla sıklıkla kullanılmaktadır. Ancak tek tek almak, düzenli ilişkiler için büyük sıkıntılar doğurabilmektedir.

Tek tek almak istemiyorsanız, toplu olarak almak daha mantıklı olacaktır. 10’lu daha uzun süre satın almadan kullanmanıza imkan tanır. Bunun yanı sıra fiyat olarak da daha ekonomiktir. Satın almadan önce tüm özelliklerini ana hatlarıyla inceleyebilir, hangisinin size daha iyi hazzı sunduğunu görebilirsiniz.

Herkese Uygun Prezervatif

Durex Intense prezervatifler herkese uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu nedenle almak istiyorsanız sadece hangi aromalı olmasını istediğinizi, markasını, özelliklerini seçmeniz gerekir. Ardından sipariş vermeniz yeterli olacaktır.