AKN TOPTAN WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ

Giriş Yap

Sepetim

Üye Ol

Banat

Toptan Banat

Toptan Banat markasının çeşitli modellerindeki diş fırçalarını satın almak artık mümkündür. Banat diş fırçaları birçok farklı model ve özellikle satışa sunulmaktadır. Temiz dişler ve uzun süreli kullanım için uygun olan bu diş fırçalarının modelleri şunlardır;

  • Banat Deep Clean 3’lü
  • Banat Nico Tea
  • Banat Misvak Özlü
  • Banat Slim
  • Banat Meda Compact
  • Banat Pikola Çocuk
  • Banat Ekopocket
  • Banat Optimum

Tüm bu diş fırçası modellerinin kendilerine özgü farklı özellikleri bulunmaktadır. Diş fırçalarını Toptan Banat markası satan toptancılardan temin edebilirsiniz. Bu şekilde uzun süreli, kaliteli bir kullanım sunan Banat diş fırçalarının satışını yapabilirsiniz…

Banat Diş Fırçası Toptan

Banat diş fırçalarında çeşitli özellikler yer almaktadır. Banat Deep clean 3’lü modelleri 3 farklı diş fırçası olarak hazırlanmaktadır. Dişlerde beyazlık ve temizlik için seçilebilecek en iyi diş fırçalarından biridir. Banat diş fırçası toptan satışa sunulmaktadır. Banat Nico Tea özellikle kahve ya da sigara tiryakilerinde görülen dişlerde sararma sorununa özel olarak üretilmiş bir diş fırçası modelidir. Bu fırça özel bir temizleyici olarak eşsiz bir diş beyazlaması sağlamaktadır.

Banat misvak özlü diş fırçası ise dişlerde doğal bir beyazlık ve istenen güçlü diş yapısı için sıklıkla tercih edilen bir üründür. Banat slim orta sertliğe sahip oldukça iyi bir diş fırçası modelidir. Banat Meda Compact çok sayıda diş fırçası satışı açısından tercih edilmektedir. 12’li olarak satılan bu diş fırçaları oldukça kullanışlı bir üründür. Banat Pikola çocuk diş fırçası çocuklara özel hazırlanmış yumuşak yapılı bir diş fırçasıdır. Çocuklara diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak için harika bir seçim olabilmektedir.

Banat Ekopocket diş fırçası düzenli olarak diş fırçalama alışkanlığı olan insanların ceplerinde taşıyabilecekleri, katlanabilen bir diş fırçası modelidir. Banat diş fırçaları arasında en sık tercih edilenler arasında bu modelde yer almaktadır. Son olaraksa Banat Optimum modeli fırçalar yer almaktadır. Banat Optimum hemen herkesin kullanabileceği, uzun kullanım ömrü olan, dişlerde güzel bir temizlik ve beyazlama etkisi yaratan diş fırçasıdır. Tüm bu Banat diş fırçası toptan fiyatlarla satılabilmektedir.

Toptan Diş Macunu

Toptan Banat diş fırçalarının satışı olduğu gibi diş macunlarının da satışı gerçekleşmektedir. Doğru diş macunu tercihi ile dişlerde temizlik, ferah bir nefes ve bembeyaz dişlere sahip olmak mümkündür. Banat markasının hemen her ürünün ortak özelliği herhangi bir diş macunu ile kullanıldığında etkili bir beyazlatma özelliği olmasıdır. Ürünler arasında Banat Nico – Tea modeli en büyük farka sahip olan niş üründür. Nikotin tüketimi dişlerde sarılaşmaya ve doğal yapısında bozulmaya sebep olurken bu diş fırçası oldukça etkili bir çözüm sunmaktadır.

Toptan diş macunu satışı yapılırken Banat diş fırçaları da temin edilerek birçok kişi tarafından kullanılabilir. Ürünlerin özellikleri bu kadar çokken uygun fiyatlı olarak satılması nedeniyle bu alanda satış yapan marketler, mağazalar ve eczaneler için eşsiz bir seçenek olabilmektedir. İnternet üzerinden satışı gerçekleşen bu ürünleri düşük bir maliyetle sipariş ederek kısa sürede temin edebilirsiniz.

Dişlerde temizliğe önem veren, beyaz ve oldukça güçlü dişlere sahip olmak isteyenler için bu ürünler toptan satış yapan siteler tarafından kolayca ulaştırılabilmektedir. Tek yapmanız gereken internet sitesini ziyaret ederek istediğiniz adedi ve modeli belirleyip siparişi tamamlamak. İsteğe bağlı olarak markanın ürünlerini telefon numarasından arayarak da satın alabilirsiniz. Böylece kullanışlı, uzun süreli kullanıma sahip olan toptan Banat diş fırçalarını, her modeline farklı fiyatlandırılarak kendi müşterilerinize satabilirsiniz.