AKN TOPTAN WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ

Giriş Yap

Sepetim

Üye Ol

Wilkinson Sword

Toptan Wilkinson Sword

Toptan wilkinson Sword günümüzde sevilerek kullanılan kişisel bakım ürünü markasıdır. Tıraş bıçakları ve tıraş başlıkları kişisel bakım ürünleri arasında yer alır. Tıraş bıçakları yüz, kol, bacak gibi çeşitli alanlarda bulunan kılların tıraş edilmesine yardımcı olur. Tıraş başlıkları üzerinde iki ya da üç ince bıçaklar yer alır. Bu bıçaklar ince tüylerin bile kökünden alınmasına yardımcı olur. Tıraş bıçakları paslanmaz çelikten sap kısımları ise plastikten üretilir. Marka ürünleri tek başlarına başlık olarak satılabileceği gibi sapı ile beraber de satılabilir.

Kullanım sıklığına ve ihtiyaca bağlı olarak tıraş bıçağı çeşitleri arasında tercih yapılabilir. Markanın vücutta çeşitli bölgeler için üretmiş olduğu tıraş bıçağı seçenekleri bulunur. Tıraş bıçaklarının kullanıldığı alanlar farklılık gösterse de ürünlerin tamamı kolay kullanım sağlaması açısından oynar başlıklıdır. Bunun yanında kaliteli paslanmaz çelik malzemelerden imal edildiklerinden insan sağlığına herhangi bir zararları bulunmaz.

Toptan Wilkinson Sword Nedir? Nerede Üretilir?

Toptan Wilkinson Sword nedir nerede üretilir konusu tıraş bıçağı satın alacak kişiler tarafından araştırılır. Bu markanın tıraş bıçakları kol, bacak, yüz gibi vücutta çeşitli alanlarda yer alan kılların tıraş edilmesini sağlar. Tıraş edilen cilt yüzeyinin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Bu ürünlerin tamamı sudan etkilenmez paslanmaz çelik malzemeden üretilir. Bunun yanında kullanım kolaylığı sağlaması sayesinde ağrısız ve acısız bir şekilde vücuda bakım yapılmayı sağlar.

Erkek kullanıcılar bakım rutinlerinde her zaman bu ürünleri tercih ederler. Wilkinson tıraş bıçakları sayesinde yüzdeki sakal ve bıyıkların kolay bir şekilde kesilmesi mümkün olur.

  • Yüzde kullanılan ürünler cilde zarar vermeden kılların kökten tıraş edilmesini sağlar.
  • Oynar başlıklı esnek yapısı ile kolay bir tıraş deneyimi sunar.
  • Farklı bölgeler için üretilmiş olan tıraş bıçağı seçenekleri de vardır.
  • Wilkinson tıraş bıçağı tekli alınabileceği gibi paket ya da toptan bir şekilde de satın alınabilir.
  • Ürünlerin ilk alımlarda gövde ve başlık olarak set şeklinde alınması gerekir.
  • Tıraş başlıkları üzerinde tek bıçak olabileceği gibi iki ya da üç bıçak olması da mümkündür. Bu ürünler genelde su altında kullanıldıklarından suya karşı dayanıklı olarak imal edilir.

Toptan Wilkinson Sword Ürünleri Nereden Alınır?

Toptan Wilkinson Sword ürünleri nereden alınır merak konusudur. İstoç, eczane, toptancılar çarşısı ve akntoptan üzerinden bu ürünlerin satın alınması mümkündür. Bu tıraş bıçaklarının hem kadınlar hem de erkekler için farklı çeşitleri vardır. Çoklu paketlerden satın almak insanlar için çok daha avantajlı olacaktır. Tıraş bıçaklarının eskimesi durumunda yedek başlık satın alınarak gövde ile birlikte kullanımına devam edilebilir.

Wilkinson tıraş bıçakları ile yedekleri birbirlerine uygun olarak üretilir. Bu ürünler cilt üzerinde bulunan tüy ve kılların rahat bir şekilde alınarak cildin pürüzsüz görünmesine yardımcı olurlar. Hızlı bir şekilde kılların alınmasını sağlamasının yanında bu işlemlerin acısız bir şekilde yapılmasına da imkan tanır.

Wilkinson Sword Türkiye Toptan Satış İstoç 

Wilkinson Sword Türkiye Toptan satış ile bu tıraş bıçakları rahatlıkla satın alınabilir. Wilkinson Sword fiyatları ürünlerin özelliklerine ve ambalaj içerisinde kaç ürün bulunduğuna göre değişiklik gösterir. 4’lü ya da 15’li paketleri ile toptan bir şekilde satın alınabilir.

Çabuk kızaran cildi olan kişiler hassas cilde sahip olan kişiler için özel olarak üretilen modelleri tercih edebilirler. Çok hassas cildi olmayan kişiler ise normal ve klasik modeller arasından tercih yapabilirler. Yüzdeki tüyleri rahat bir şekilde alabilmek için özel olarak üretilmiş üç jiletli modeller de bulunur.