Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 Gr
Sudocrem Bebek Bakım Kremi 250 Gr
Sudocrem Bebek Bakım Kremi 400 Gr

Toptan Sudocream Ürünleri

Sudocream ürünleri 90 senedir kullanılan ve ciltleri koruyan, sakinleştiren ve destekleyen kremlerdir. Sudocream özellikle çeşitli cilt sorunlarına iyi gelir ve pişikleri iyileştirirken koruma sağlar. Sudocream Bebek Bakım Kremi özellikle bebeklerin hassas cildinde meydana gelen pişik durumunu iyileştirir ve zarar görmüş olan iltihaplı ciltleri yumuşatır.

Sudocream ürünleri, soğutucu özelliği ile beraber tahriş ve hassaslaşma etkilerini hafifletir ve nemden koruyan baz olarak koruyucu bariyer oluşturur. Sudocream Bebek Bakım Kremi 400 Gr oluşturduğu bariyer ile birlikte tahriş ve pişiklere yol açan yani dışkı, idrar gibi etkenlerin cilt ile temas etmesini önler.

Özel Formülü ile Sudocream Krem

Sudocream tüm cilt tiplerine uygun olarak üretilmiştir ve genel olarak bebek bakım kremi olarak kullanılır. Yumuşatıcı etkisi bulunan Sudocream cildi yumuşatır ve yatıştırmaya yardımcı eder. Sudocream antiseptik özelliğe sahip olan bir üründür ve özellikle bebeklerin popolarına uygulandığı zaman beyaz bir katman şeklinde görülür. Sudocream Bebek Bakım Kremi 250 Gr krem özellikleri konusunda,

 • Sudocream krem ürünü içerisinde saf su, çinko gibi maddeler bulunur ve Türkiye’de en fazla tercih edilen ürünlerdir.
 • Kremin içeriğinde bulunan iyileştirici maddelerle birlikte son yıllarda yetişkinlerde Sudocream kullanmaktadır.
 • Sudocream krem güneş sonrası yoğun nemlendirme, sivilce izleri, cilt lekeleri gibi yoğun nemlendirme sorunlarında kullanılmaktadır.
 • Sudocream bahsedilen etkilerin dışında geniş bir kullanım amacına sahiptir ve farklı boyutları ile beraber kişilerin isteğine göre satın alınabilir.

Pişik Sorunları İçin Sudocream Krem

Sudocream ilk olarak pişik kremi olarak üretilmiştir, bununla birlikte tamamen bebek ciltlerine uyumlu olarak üretilir. Hassas ciltler için uygun olan Sudocream bebeklerin maruz kaldığı asidik ve nemli ortamda koruma sağlar. Pişikler bebeklerde ciddi huzursuzluk sorunlarında sebep olur ve müdahale gerektirir. Sudocream pişik önleme konusunda,

 • Sudocream Bebek Bakım Kremi 125 Gr ürünü sadece pişik oluştuğu zaman uygulanacak bir krem değildir, aynı zamanda pişik olmadan önce uygulandığı zaman önlem olarak kullanılabilir.
 • Kremi her gün bez değişimlerinde kremler yeniden uygulanabilir ve bu şekilde bebeklerde pişik oluşma riski en aza iner.
 • Sudocream uzun yıllar kullanıma sahiptir, bununla birlikte olumlu etkileri bulunduğunda sonra pişik harici yaralanmalarda da kullanılmaya başlamıştır.
 • Sudocream kremin merhem özelliği konusunda bebekler, çocuklar ve yetişkin bireylerde yararlanmaktadır.
 • Sudocream pişiklerin iyileşme sürecini hızlandırır ve sorunlu olan bölgelerde serinlik hissi sağlar.

Çeşitli Cilt Sorunları İçin Sudocream

Sudocream yara pişik ve yanıklara iyi gelen özelliği bulunur ve cilt üzerinde oluşan sivilce izlerini de geçirmektedir. Sudocream cilt üzerinde oluşmuş doğum ve güneş lekelerini de iyileştirir ve yüz bölgesinde doğrudan uygulandığı zaman etkisini gösterir. Sudocream krem kullanım alanı konusunda geniş bir kremdir ve çeşitli cilt sorunlarına düzenli kullanımlarda etkili olur. Sudocream kullanım alanları konusunda,

 • Uzak çiziklerde ve yaralanmalarda, küçük dereceli yanıklara iyi gelir.
 • Bebekler için üretilen Sudocream içerisinde kortizon gibi maddeler yer almaz bu sebeple hem çocuklarda hem de yetişkinlerde kullanıma uygundur.
 • Sudocream cildinizde meydana gelen sivilce izlerini giderir ve kırmızılık durumları gider.
 • Sudocream kişilerin cilt bakım rutinlerinde olabilir ve cilt bakım kremi olarak kullanılmaya uygundur.
 • Özellikle ergenlik döneminde meydana gelen yoğun sivilce sorunlarında kullanılan Sudocream krem cilt tonunun eşitlenmesini sağlar.
 • Eğer çok kuru bir cilde sahipseniz Sudocream krem kullanabilir cildinizin kuruluğunu gidererek kullanabilirsiniz.
 • Sudocream Bebek Bakım Kremi bebeklerde özellikle emekleme dönemlerinde elleri ve diz bölgelerinde oluşan tahrişleri önler ve meydana gelen tahrişleri yatıştırır.