Elseve Serum 100Ml *6 (Dreamlong )
Elseve Maske 300Ml (Onarıcı Bakım-5)*6
Elseve Maske 300Ml (Argıne Dırenç ) *6
Elseve Maske 300Ml (Dream Long ) *6
Elseve Mor Maske 150Ml *6

Toptan Elseve

Toptan Elseve markasının birçok farklı ürünü satın alınabilmektedir. Kozmetik sektöründe birçok satıcı işletme farklı özellikleri ya da formlarıyla Elseve markasının ürünlerini tercih etmektedir. Elseve ürünleri genellikle üretmiş olduğu bakım ve güzellik ürünleriyle kadınların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Loreal Paris markasının bir alt markası olan Elseve’e ait ürünler şu şekilde sınıflandırılmaktadır;

 • Elseve bakım yağları
 • Elseve serumları
 • Elseve cilt kremleri
 • Elseve maskeleri
 • Elseve şampuan ve saç bakım kremleri

Tüm bu ürünler farklı özellikleri ve modelleriyle kullanımı yaygın olarak tercih edilmektedir. Toptan Elseve ürünleri sipariş ederek ucuz bir maliyetle ürünleri ek fiyatlandırarak müşterilere satmak mümkündür. Üstelik bireysel kullanım için stok tercih eden kullanıcılar toptan fiyatlardan çok uygun şekilde istediği model ürünleri tercih edebilmektedir. 

Toptan Elseve Ürünleri

Elseve markasının üretmiş olduğu toptan satılan ürünler kategorilere göre ayrılmıştır. Bunlardan en bilinenleri Elseve mucizevi yağ modelleridir. Bu yağlarda saçları besleyerek güçlendiren, parlak ve hoş bir görüntü yaratan birçok madde yer almaktadır. Toptan satış yapan birçok siteden ve işletmeden bu yağlar temin edilebilir.

Elseve markasının saç serumları da birçok kişi tarafından tercih edilir. Elseve saç maskeleri ve serumları yumuşak, kolay şekil alabilen ve dayanıklı saçlar için kullanılmaktadır. Saçlarınızda doğal bir güzellik oluşması için Elseve markasının serum ve saç bakım kremlerini kullanabilirsiniz. Bunun için Elseve mükemmel düz saç serumu modelleri ve Elseve S.O.S bakım onarıcı ve koruyucu sipariş edilerek işletmenizde satmanız ya da kullanmanız önerilmektedir.

Elseve markasının birçok şampuanı da bulunmaktadır. Bu şampuanlar özelliklerine göre isimlendirilerek çeşitli yönlerden kullanılabilmektedir. Elseve markasının şampuan isimleri şunlardır;

 • Elseve dökülme karşıtı bakım
 • Elseve onarıcı – yapılandırıcı bakım
 • Elseve uzun saçlar için onarıcı bakım
 • Elseve renk koruyucu bakım
 • Elseve besleyici bakım
 • Elseve arındırıcı bakım
 • Elseve mor şampuan

Tüm bu şampuan çeşitleri toptan Elseve ürünleri tercih edenler için satın alınabilmektedir. Saçlarınızı güçlendirmek, onarmak ve kirlerden arındırmak üzere tüm bu ürünler kullanılabilir. Özellikle de boyalı saçlar için Elseve renk koruyucu bakım, saç uzatan ancak kırılma yaşayanlar için Elseve uzun saçlar için onarıcı bakım ve sık dökülme sorunu yaşayanlar için Elseve dökülme karşıtı bakım şampuanları önerilmektedir.

Toptan Elseve Satışı

İnternet üzerinden satış gerçekleştirmeye başlayan birçok farklı toptancı son dönemde hızla satış miktarlarını arttırmıştır. Çeşitli işletmeler ve satıcılar toptancılardan ellerine uygun fiyatta mal satın alarak kendi müşterilerine ek ücretlendirme ile satış yaparak kar elde etmektedir. Toptan Elseve ürünleri de çeşitli sitelerde ya da işletmelerce satılmaktadır.

Bu satışlar genellikle online ödeme sistemiyle gerçekleşmektedir. Ürünler toptan sayısına göre belirlenerek fiyatlanır. Bu fiyatlandırma satış fiyatının çok daha altında olmaktadır. Bu sayede satıcılar kendi belirledikleri ek fiyatla kara geçerler. Siparişinizi vermek için Elseve krem, saç bakım ürünleri ve şampuanlarını belirleyin ve yalnızca adetini yazarak siparişinizi verin. Böylece almak ve satmak istediğiniz ürünler kısa sürede elinize ulaşacaktır. Online ödeme tercih etmeyenler telefon üzerinden de bu toptancılardan sipariş verebilir.

Loreal Markaları

Dünyaca ünlü markalar arasında yer alan bakım, kozmetik ürünleriyle bilinen Loreal Paris markasının birçok alt şirketi bulunmaktadır. Bunlardan en bilinenler Elseve, Garnier, Maybeline, Biotherm, Urban Decay gibi çok fazla müşteriye ulaşmış olanlardır. Tüm bu markalar kozmetik sektöründe büyük bir kullanıcı memnuniyeti sağlayarak Loreal markaları olarak belli bir çatı altında büyüme göstermiştir. Böylece alt kuruluşlarında ayrıca marka bilinirliği oluşturarak kozmetik sektöründe ve bakım ürünlerinde müthiş bir Pazar payı oluşturmuştur.