AKN TOPTAN WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ

Giriş Yap

Sepetim

Üye Ol

Elidor

Toptan Elidor

Hijyen konusunda önemli olan saç bakımı ve saç sağlığı konusunda doğru ürünleri kullanmak önemlidir. Bununla birlikte Elidor markası milyonlarca kişinin kullandığı şampuan markalarından biridir. Toptan Elidor şampuan konusunda en fazla satılan Elidor markaları uygun fiyatlarla beraber bulunmaktadır.

Elidor şampuan modelleri saçları besler, saç sorunlarını giderir ve onarır. Elidor parlak hacimli ve sağlıklı saçlara kavuşmanızı sağlar. Elidor markası farklı saç tiplerine en iyi sonucu verebilmek amacıyla pek çok ürünü sunar. Dalgalı, düz, kıvırcık gibi pek çok saç tipi konusunda yardımcı ürünleri ile beraber Elidor markası kullanılmaktadır. Elidor Şampuan 650 Ml Onarıcı + Onarıcı Saç Kremi 200 Ml konusunda özellikle avantajlı paket şeklinde sunmaktadır.

Elidor Şampuan Özellikleri

Elidor şampuanları ısı, boyama ve şekillendirme işlemlerinden yıpranan saçlara iyi gelen ürünleri piyasaya sürmektedir. İçeriğinde bulunan bitkisel özlerle saçları onarırken tekrar canlandırır, bununla birlikte saç uçlarında meydana gelen kırılma sorunlarını ortadan kaldırır, elektriklenmeyen saçları sağlar. Elidor şampuan özellikleri konusunda,

 • Elidor şampuanı içerisinde elektriklenmeyi önleyen maddeler bulunur, bununla birlikte şampuanlarda paraben bulunmaz.
 • Elidor şampuanları, güzel kokulu şampuanlardır, Elidor Şampuan 650 Ml (İpeksi Yumuşaklık) ürünleri konusunda ekstra yumuşaklık sağlar. Birçok farklı Elidor şampuanları alerjik reaksiyon yapmaz.
 • Yağlanmaya karşı olarak üretilen Elidor şampuanları, düzenli kullanımlarda kepeklere son verir ve yağ dengesini dengelemektedir.
 • Elidor şampuanları en ince telli saçlara bile hacim verir ve saçların bol görünmesini sağlar.
 • Elidor, canlandırıcı ve onarıcı şampuan markaları arasındadır, bununla birlikte permalı ve hasar görmüş saçlar için de uygun olmaktadır.

4 Mevsim Saç Bakım Şampuanı

4 mevsimde temizlik sağlayan Elidor şampuanları, yaz kış demeden etkili koruma sağlar ve kişilerin saç derisinde oluşan yağlanmayı önleyerek kirden arındırır. Toptan Elidor şampuan konusunda en uygun fiyatlı Elidor şampuanları satın alabilirsiniz. Elidor şampuanları içeriği konusunda,

 • Güçlü ve parlak saçlar için önerilen Elidor şampuanları içeriğinde bulunan Nutri Shine teknolojisi le birlikte saçların daha güçlü olmasını sağlar.
 • Göz alıcı parlaklığa kavuşmayı sağlayan Elidor markası, saçları yumuşak bir şekilde kaplayan bir ürün olmaktadır.
 • Elidor ürünleri pratik bir şekilde uygulanır ve ilk kullanımdan itibaren saçlarınızda gözle görülür bir güçlenme gerçekleştirilmektedir.
 • Elidor Şampuan 650 Ml (Yeniden Dayanıklı Saçlar) ürünleri saçları yıpranmış olan kişilere canlılık sağlayan ürünlerdir.
 • Elidor şampuanları parlak bakım kremi, saçların daha kolay taranmasını sağlar. Elidor içeriğinde bulunan maddeler ile saçların kolay tanınmasını sağlar, bununla birlikte içeriğindeki doğal maddelerle saç tellerini pürüzsüzleştirir.

Elidor Güçlü ve Parlak Saçlar Şampuanı

Elidor, güçlü ve parlak saçlar sunan dünya çapında ünlü olan bir markadır. Elidor ürünleri saçları yıpratan ve matlaştıran dış etkenlere karşı saç telini korur ve güçlendirir. Saçların her kullanımda parlak ve göz alıcı olmasını sağlar. Elidor kullanımında ıslak saçına eşit miktarda uygulanarak masaj yaparak köpürterek kullanabilirsiniz. Güçlü ve parlak saçların şampuanı olan Elidor,

 • Elidor Şampuan 650 Ml (Sağlıklı Uzayan Saçlar) ürünleri özellikle saçlarını uzatmak isteyen bireylerin kullandığı ürünlerden biridir.
 • Saçların hızlı bir şekilde uzaması konusunda kullanılan Elidor şampuanları, zor uzayan saçlar konusunda etkili ürünler sunar.
 • Saç dökülmelerine karşı etkili olan Elidor Şampuan 650 Ml (Saç Dökülmelerine Karşı) olan ürünler saç dökülme sorunlarını en aza indirir ve saçları çoğaltır.

Elidor şampuanları sın dönemde popüler olan ürünler arasında bulunmaktadır. Bununla birlikte yıllardır kullanılan Elidor şampuanları toptan bir şekilde satılmaktadır. En uygun fiyatlarla Elidor şampuanları toptan bir şekilde alabilirsiniz.