Toptan Kozmetik Ürünleri Uygun Fiyata Nasıl Alınır?

Günümüz piyasasında gördüğümüz üzere fiyatların şişirilmesi ve abartılarak satılmasından dolayı alışveriş yapmak hayli zor olmaya başladı.

Hatta Günümüz piyasasında, toptan kozmetik, toptan alışveriş,toptan kişisel bakım ürünleri,toptan deodorant,toptan şampuan gibi bir çok kelime google aramalarında artış göstermiş vaziyette.

Fakat AknToptan olarak fiyatlarımızı olabildiğince en düşüğe çekerek önemli olanın para değil müşteri olması gerektiğini savunuyoruz.

Adet bazlı fiyatlarımızda bile diğer pazaryerlerinden daha uygun olduğumuzu  savunuyoruz!

Toptan alışverişte yeni bir çığır açarak çok al az öde sistemini e ticaret platformuna taşımız durumdayız.

Sadece Kozmetik değil Medikal ürünler ,cinsel sağlık,ağız bakım,bebek bakımı,saç bakımı,süpermarket bazlı ürünlerin de olduğu satış platformunuz Akntoptan.com hem tüketici için hem de satış yapan firmalar için kolaylık sağlayarak miktara göre fiyat seçeneği sunmuş bulunmaktayız.

Tek gayemizin müşteri memnuniyeti olduğunu sürekli söylesek bile bunun arkasında olduğumuza inanmanızı ve alışverişlerinizi kolaylıkla vereceğinizi söylemek isteriz.

Toptan ticaretin öncülerinden olduğumuzun belirtisi olarak 11 yıllık tecrübemizi dikkate almanızı ve bu sene e-ticaret sektörüne girerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyacağımızı söylemek isteriz.

Toptan kozmetikle başladığımız bu sitemiz de zamanla toptan alışveriş çeşitlerini yaygınlaştırarak kozmetikle kalmadığımızı aradığınız çoğu ürünü en uygun fiyata bulabilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz,

Türkiye piyasasında toptan ticaretin öncüsü olduğumuz gibi E-ticaret platformunda sizin desteğinizle Toptan ve perakende sektöründe öncü olmak için can atıyoruz! Sadece sitemizden değil,Hepsi Burada,N11,Trendyol gibi pazar yerlerinde de satış yaptığımızı ve 4 ayda 5000 i aşkın siparişle size hizmet vermekten gurur duyuyoruz!

 

TOPTAN ALIŞVERİŞTE KARGO FİYATI

Toptan alışverişlerde kargo fiyatlarında ki fiyatların yüksek olduğunu ve toptan sipariş veren müşterilerin en büyük sorunu olan kargo fiyatlarının sorununu da AknToptan olarak çözüyoruz!

Peki, Nasıl?

Siparişleriniz de istediğiniz kadar alsanız da 100TL ye kadar Sadece 7 TL bir bütçe alıyoruz!!  Ve 100TL üzeri verdiğiniz bütün siparişleriniz de kargoyu biz karşılıyoruz.!

Diğer toptan satış firmaları kargo bedava miktarını 1000TL-10.000TL gibi yüksek limit koymuyoruz! Tabii ki her zaman ki sizin mutlu olmanız bizim için daha önemli toptan alışverişin güvenilir adresi olmamızın  en büyük sebebi sizi düşünmemiz.

Kargolarımızı özenle paketleyerek kendimiz almışcasına paketliyoruz. Çünkü siz bizim ailemizsiniz!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir