Jagler Deo Roll-on Men
Jagler Deodorant 150Ml (Erkek)

Toptan Jagler

Toptan Jagler ürünleri nasıl satın alınır diye soruyorsanız birçok farklı seçeneğiniz bulunmaktadır.  Jagler ürünleri genellikle iki farklı forma da bulunmaktadır. Parfüm ve deodorant... bakım ürünü olarak satış gerçekleştiren markanın kendilerine has sert esansları ve maddeleri nedeniyle birçok farklı mağazada satışı mevcuttur. Yüksek miktarda ürün tedariki yapan işletmelerde bu sebeple toptan Jagler marka ürünleri tercih edebilmektedir. Bunun için elinizde iki seçenek bulunmaktadır. Erkekler için Jagler ve kadınlar için Jagler.

Toptan Jagler Ürünleri

Toptan Jagler ürünleri tercih edenler bir internet sitesi ziyaret ettiğinde karşısına jagler markasının 2 ürünü çıkmaktadır. Kadın ve erkeklere özel yapılmış olan deodorant, roll on ve parfümler. Sert ve kendilerine has bir kokuya sahip olan Jagler parfüm ve deodorantları cildinizde oluşan terlemeyi önler. Oluşabilecek kötü kokuları giderdiği gibi gün boyu ferah hissetmenizi sağlar. Markanın ürünlerini internet üzerinden kolayca temin etmek mümkündür.

Jagler Ürünlerin Özellikleri

Jagler markasının en bariz özelliği kokusunun verdiği rahatlık ve ferahlıktır. 48 saate kadar etkili olduğu bilinen Jagler deodorant ve parfümleri kadınlar ya da erkekler için özel üretilmektedir. Düzenli kullanımda cildinizde hoş kokusu nedeniyle hiçbir kötü koku hissedilmez ve en önemlisi de sıklıkla terleme sorunu yaşayanlar bu deodorantları tercih ettiklerinde terleme kesilmiş olur. Jagler ürünlerin çeşitli özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Uzun süreli kuru koltuk altı
  • Rahat ve terlemeden geçen 2 gün süre
  • Ferah bir koku
  • Ciltte oluşan yumuşaklık

Jagler Fiyatları

Ortalama tekli bir Jagler deodorant ya da parfümün fiyatı 30 – 35 lira arasında değişirken toptan alışveriş yaptığınızda bu oranın %50 oranında çok daha düşük olduğu hatta daha da ucuz bir maliyetle temin edilebileceği bilinmektedir. Toptan olarak ürünü satın almak isteyenler internet siteleri üzerinden ya da doğrudan toptancı işletmelerden ürünü satın alabilmektedir. Siparişlerin internet üzerinden alınması halinde kısa sürede talep edilen miktardaki toptan Jagler ürünler teslim edilmektedir. Bu şekilde çeşitli kozmetik satışı yapan ya da parfüm satışı gerçekleştiren işletmeler belli bir kar payı ekleyerek satışlar yapabilmektedir.

Jagler Ürün Yorumları

Jagler markası birçok farklı kullanıcı tarafından tercih edilen kaliteli bir parfüm markasıdır. Özelliklerinde belirtildiği üzere birçok kullanıcı hoş ve güzel bir kokuya sahip olduğunu söylemektedir. Uzun süreli kalıcı etkisi olduğu ya da gün boyu ferahlık verdiği de bilinen etkileri arasındadır. Jagler ürün yorumları incelendiğinde bazı kullanıcıların toptancı firmalardan alırken yaşadığı sorunlarda görülmektedir. Örneğin esans ve kokusunun yeterli olmadığı hatta bazı toptancılar tarafından sahtelerinin satıldığı da belirtilmektedir.

Ürünün orijinal olup olmadığı konusunda yapılan yorumlar iyice incelendiğinde Jagler’in baskın kokusu ve ferahlatıcı etkisi yerine bir kolonya esansı alındığı söylenmektedir. Elbette bazı toptancılar satış hilesi olarak bu tip numaralara başvurabilmektedir. Bu sebeple toptancıların sattığı ürünlerin orjinalliğini teyit etmek adına kullanıcı yorumlarına göz atarak site içi değerlendirmeleri inceleyebilirsiniz.

Parfüm Toptancıları

Parfüm toptancıları genellikle ürünlerin belli bir maliyet farkıyla satışını yapabilmektedir. Örneğin bir toptancı parfümü numune olarak üreticiden alır. İnceledikten sonra satışı için üreticiden oldukça düşük fiyattan satın alır. Daha sonra satıcıya kendi karını koyarak stoklayarak yüksek miktarda satar. Aslında toptancılar bu yolla ürün satış karı değil sürümden kar elde etmeyi amaçlamaktadır.

Ancak bazı satıcılar parfümlerde koku yerine farklı bir sahte sıvı kullanarak parfümleri gerçekleri olmaksızın yüksek fiyatlardan satabilmektedir. Bu sebeple alışveriş yaptığınız toptancının güvenilir olduğundan emin olmanız ve ürünleri incelemeden almamanız gerekir.