Toptan Colgate Ürünleri

Diş sağlığını korumak için kullanılan diş macunları, diş üzerinde biriken kirleri temizler ve çürükleri önler. Diş fırçalarına sürülerek kullanılan diş macunları bilinen markalardan kullanılmalıdır. Colgate ürünleri, güvenilir markalar arasında bulunan ve dünyaca kullanılan diş macunu markaları arasında bulunmaktadır. Bununla birlikte Colgate ürünleri florürlü florürsüz, beyazlatıcı, ferahlatıcı olan pek çok ürünü bulunmaktadır.

Gün içerisinde eğer çok fazla kahve ve çay tüketimi meydana geliyorsa dişlerde sararmalar olabilir, fakat Colgate içerisinde bulunan diş macunları diş üzerindeki lekeleri gidermektedir. Colgate Visible White Maksimum Beyazlık Diş Macunu 75 ml gibi ürünler dişlerde beyazlık sağlayan ürünler arasında bulunmaktadır.

Colgate Beyazlatıcı Diş Macunu Çeşitleri

Colgate diş macunu ürünlerinin çoğu beyazlatıcı etkiye sahip olmaktadır, bununla birlikte Colgate alışılmışın dışında kömür özleri ile ürettiği diş macunlarını üretmektedir. Siyah diş macunların en önemli özelliği dişleri beyazlatmasıdır. Colgate Natural Extracts Aktif Kömürlü Diş Macunu 75 Ml ürünleri özellikle içeriğinde bulunan kömürle çok etkilidir. Siyah diş macunu etkileri konusunda,

  • Beyazlık sağlayan Colgate ürünleri diş etlerini besler ve dişlerin güçlendirilmesini sağlar.
  • Kötü ağız kokularını giderir ve bakterilerin sebep olduğu diş plaklarının temizliğine de katkı sağlamaktadır.
  • Kömür özlü olan diş macunları ağız içerisindeki Ph dengesini sağlar ve diş minesini cilalamaya yardımcı olur.
  • Kömür özlü olan Colgate diş macunları diş minesini cilalarken parlatır ve florür içermez.

Yediden yetmişe herkesin ihtiyacına destek veren Colgate, diş macunu üretimlerinde etkili bir temizlik sağlar. Bununla birlikte yoğun diş ve diş eti sorunları yaşayan kişiler düzenli olarak Colgate kullandığı zaman etkisini görebilir Kaliteli diş markaları arasında olan Colgate ile uygun fiyatlı toptan alışverişlerden yararlanabilirsiniz.

Colgate Diş Fırçası

Diş fırçaları, diş macunları ile birlikte ağız hijyeninde yardımcı olan ürünlerdir. Colgate bu noktada en etkili olan diş fırçası ve diş macunu imkânı sunmaktadır. Colgate diş fırçası konusunda Colgate Diş Fırçası Üçlü Etki gibi diş fırçası ürünlerini sunuyor. Yumuşak yapılı bir şekilde üretilen bu diş fırçaları Colgate macunları ile birlikte kullanıldığı zaman etkili olmaktadır. Colgate diş fırçaları konusunda,

  • Fırçalarının yumuşaklığı ile beraber sertlik dengesi çok iyi bir şekilde ayarlanmıştır.
  • Colgate ağız içerisindeki her noktayı temizleyebilen ürünlerini üretmektedir, bu sayede ağız içerisinde temizlenmeyen bir bölge kalmaz.
  • Colgate diş fırçaları sadece dişler için değil diş etleri için de etkili temizlik sunar ve daha beyaz gülüş isteyen kişiler derinlemesine temizlik sunan diş fırçalarını tercih edebilirler.
  • Colgate 360 Gold Charcoal Diş Fırçası Soft ürünleri ağız temizliğini daha pratik hale getiren ve ağız içerisinde tüm bölgelere ulaşan diş fırçası modelidir.

Colgate 360 Diş Fırçası Modelleri

360 diş fırçası modelleri, özellikle diş etki kanamalarını sıkça yaşayan kişilerde daha sağlıklı bir diş fırçalama imkanı sunan bir ürün olmaktadır. Colgate ürettiği 360 diş fırça modelleri ile birlikte yumuşak bir fırçalama hassasiyeti verir ve dişleri derinlemesine temizlemek için etkili olan ürünler arasında bulunmaktadır. Colgate 360 Optik Beyaz Diş Fırçası Medium ürünleri özellikle dişlerde derinlemesine temizlik yaparken 360 dönebilme özelliği ile birlikte dişlerdeki en ufak ayrıntıları bile temizler.

Yumuşak yapılı olan kıllardan dolayı diş etlerine en ufak zarar vermez bununla birlikte 360 derece dönen yapısı fonksiyonel bir yapı sunar. Colgate 360 derece diş fırçaları ile birlikte derinlemesine temizlik sunan Colgate diş macunları dünyada bilinen en iyi ağız bakım ürünleri arasında bulunmaktadır.