AKN TOPTAN WEB SİTESİNE HOŞ GELDİNİZ

Giriş Yap

Sepetim

Üye Ol

Sesu

Toptan Sesu

Toptan Sesu ağdaları nasıl satılmaktadır? kadınların en sık kullandığı ağda bandı markaları arasında yer alan Sesu markasının birçok farklı ürünü bulunmaktadır. Ağdalar genellikle çeşitli eczanelerde ve kozmetik mağazalarında yer almaktadır. Ancak bu ürünler o mağazalarda belli bir fiyatla satılırken, işletmeler toptancılar aracılığıyla daha ucuz fiyatlardan temin edebilmektedir.

Ağda bantları genellikle vücudun çeşitli bölgelerinde yer alan tüyleri temizlemek üzere kullanılmaktadır. Geçmişten günümüze Sesu ve benzeri markaların geliştirmiş oldukları ağdalar sayesinde uzun süre tüylerin uzamadığı görülmektedir.

Sesu Ağda Bandı Çeşitleri

Sesu ağda bandı çeşitleri birçok farklı türe ve özelliğe sahiptir. Ağda bantlarının Sesu markasında aslında temel olarak aynı amaçla kullanıldığı bilinse de yapı bakımından sprey, krem ve ağda yapısı olarak gruplara ayrıldığı bilinmektedir. İşte toptan Sesu ağda çeşitleri şunlardır;

  • Sesu boncuk yapılı ağda kili
  • Sesu boncuk yapılı kömür ağda
  • Sesu ılık ağda
  • Sesu roll on ağda kartuşları

Tüy dökücü yapıya sahip olan bu ağdalar hızlı şekilde kullanılabilen, oldukça etkili şekilde kullanımı mümkün olan ürünlerdir. Sesu ağdaları çeşitli bölgelerde kullanımı mümkündür. Ancak genellikle kadınlar bacak, kol vb. gözle görülen bölgelerde ağda işlemi uygulamayı tercih etmektedir.

Bu ağdaların kullanım biçimi oldukça kolaydır. Tüylerinizi almak istediğiniz bölgeye roll on, kil ya da kartuş fark etmeksizin uygulanır. Uygulama işleminde ısıtmaya gerek yoktur. Roll on modeller genellikle fişe takılarak ısı alabilmektedir. Bu yönden ağdada ısıtma süreci gerekmez. Ağdayı tüy köklerini olduğu bölgeye sürün. Ancak doğru şekilde kullanımı oldukça önemlidir. Tüy köklerinin çıktığı yöne doğru sürmeniz gerekmektedir. Sonrasında hemen ağda bandını yapıştırın ve kısa süre bekledikten sonra çekme işlemini yapın. Böylece bir süre tüy sorunlarından kurtulmanız mümkündür.

Sesu Ağdaları Toptan Fiyat

Sesu ağdaları toptan fiyat olarak tekli satış fiyatlarından çok daha karlı olabilmektedir. Bunun nedeni ağdaların toptancıda yüksek miktarda bulundurarak üreticiden ucuz fiyattan temin edilmesidir. Genellikle toptancılar çeşitli satıcılara ve işletmelere ellerindeki ürünleri mağaza fiyatının altında olacak şekilde satmaktadır. İşletmeler de bu aldıkları ürünlerin üzerine kar payı ekleyerek müşterilere tekli şekilde satış gerçekleştirir.

Toptan Sesu ağdalarını satın alırken toptancılar genellikle üreticiden yüksek miktarda alır ve aynı şekilde işletmelere yüksek miktarda satar. Bu pazarda sürümden kazanmayı sağlamaktadır. Toptancılar bu nedenle ellerindeki ürünleri ucuz fiyatlarla satmaktadır. İşletmeler toptancılar ya da üreticiler gibi yüksek miktarda satış yapamadıkları ve tek tek satış gerçekleştirdikleri için fiyatlar toptancıların 2 – 3 katı olabilmektedir.

Toptan Ağda Satışı

Toptan ağda satışı işlemi nasıl yapılır, toptan Sesu ağdaları nasıl alınır? Bu sorulara yanıt olarak bilinen en basit yöntem internette bulunan e ticaret toptancılarından alışveriş yapmaktır. Sesu ağdaları toptancı sitelerinde uygun fiyatlarla istenen miktarda temin edilebilir. Bunun için istediğiniz Sesu ürününü bulmalı, adet seçmeli ve ödeme işlemlerini yapmalısınız. Sonrasında ürününüz en kısa sürede işletmenize ya da eğer bireysel şekilde satın aldıysanız belirlediğiniz adrese ulaştırılacaktır. Ancak ürünlerin bu süreçte gerçekten toptancıdan alındığından emin olmanızda fayda vardır. Çünkü bazı siteler toptan olarak görünerek perakende fiyatla satış yapabilmektedir. Bunun için toptan satış yapan siteleri karşılaştırabilirsiniz.

Toptan ağda satışı için bir diğer yöntem direkt olarak toptan Sesu ağda satan işletmeyi ziyaret etmektir. Burada toptan satışı birebir satış işlemleriyle temin edebilirsiniz. Ancak unutmayın bu mağazalarda toptan satışlar için genellikle yüksek miktarda alıma uygun satış gerçekleşir. Bu nedenle bireysel alıcı yerine işletmelere satış yapılmaktadır.